لحظه دیدار نزدیک است.

قاصدک!هان چه خبر آوردی؟
راستی آیا جایی خبری هست هنوز؟
مانده خاکستر گرمی جایی؟
در اجاقی ـــ طمع شعله نمی بندم ـــ خردک شرری هست هنوز؟
قاصدک!
ابر های همه عالم شب و روز
در دلم می گریند.
قاصدک(مهدیس) نوشتی نمیدونی هدف ما چیه ولی می خوای عضو اون ۱۵ نفر بشی.
خب فکر کنم تا حالا یک چیزهایی دستگیرت شده.واینکه قرار نیست فقط ۱۵ نفر باشه که هرچه بیشتر بشه.مسلما جای خوشهالی هست که امیدوارم خیلی بیشتر از این حرفها هم بشه.
نوشتی به نظرت اگه این قرار در اینترنت نباشه و حضوری باشه بهتره.ولی به نظر من اگه هم قرار باشه بیرون دنیای مجازی قراری بگزاریم بعد از قرار اینترنتی خواهد بود و اونجا می تونی نظرتو بگی و در موردش بحث بشه. و اینکه مگه در اینترنت نمیشه بیشتر با هم آشنا شد؟
اینو هم در نظر بگیر که همه این افراد در تهران نیستند. و شرمنده که دیر بهت جواب دادم .در ضمن اسمت رفت تو لیست گروه بارانی.قاصدک همیشه پیام آور شادی باشی.
تيام عزيز نوشتی نظرمو در مورد قرار مخصوص وبلاگهای بارانی و در مورد زمان ومکان اين قرار بگم. همانطوری که قبلا نوشتم وقتی تعداد افرادی که اعلام امادگی کردند البته برای گروه به اندازه ای شد که بشه کاری رو شروع کرد ما يک قرار چت خواهيم داشت و در اين روز در مورد قرارهای بعدی و اين که چه بايد کنيم بحث خواهد شد و من نظر خودمو اون روز ميگم و نظر ديگران رو هم می شنوم و به يک نتيجه گيری ميرسيم. من نمی تونم به تنهايی تصميم بگيرم که اين دور از قوانين دموکراسی هست.ولی اگه شما ميخواهی وبلاگهای بارانی رو دور هم جمع کنی وهدف خاصی داری. اين خود يک بحث ديگه است.تا حالا هم شما برای گروه باران اعلام امادگی نکردی.اگه با ما هستی يا علی.
لادن خانم ممنون از اظهار لطفت.نوشتی اگه بخوای عضو گروه بشی بايد کجا ثبت نام کنی؟
وقتی شروع به کار روی موضوع گروه کردم .تنها کسی که خودم رسما ازش دعوت به همکاری کردم صدای باران بود وخواستم صدای ما رو که صدای باران هست به گوش کسانی که دل بارانی دارند برسونه.زهرای عزیز این کار رو کرد و لیست کسانی که اعلام کردند رو به من داد.
من چندين نفر رو از قبل در زهنم داشتم و می دونستم حتما همکاری ميکنند.چون می دونستم دلشون بارانيه.خوب چند تاشون اعلام آمادگی کردند.ولی بقيه هنوز نيمودن ولی من هنوز به اومدنشون اميدوارم.يکی از کسانی که منتظر بودم بياد و اعلام آمادگی کنه شما بودين
.خدا رو شکر بلا خره اومدين.اميدوارم هميشه بارانی باشی.لازم نیست جایی بری و عضو بشی
آدرس رو درست اومدی وتو عضو گروه هستی که از قبل بودی و فقط باید یا علی میگفتی که گفتی.
آسمون نوشته که عاشق بارونه واز بارون جون میگیره.میخواد عضو گروه بشه.ولی نمی دونه که این گروه میخواهد چه کار کند والبته این سوال چند نفر دیگه هم بود.
خب من یک چیزایی در مورد این که برای چی این کارو شروع کردم نوشتم.و لی برنامه اصلی و این که چه باید کرد .رو باید اعضا تصمیم بگیرند که من هم به موقع نظرمو میگم.در ضمن اسم شما رو هم تو لیست قرار میدم.
و اما زهرا خانوم مهربان ما و سوالهایی که کردی.
جواب سوال اول:بابا بی خیال.تو هم عجب چیزایی می پرسی.کدوم راه؟ که من هنوز دارم تو کوچه پس کوچه ها دنبال یک راه میگردم که اگه راه درست هم نباشه حداقل یک راه فراری باشه.که بتونم خودمو از این وضع خلاص کنم.ولی اگه بخوای بدونی که چطور شد این طور شد.میتونی به اتو بیو گرافی مراجعه کنی . اونجا هم فعلا نیمه کاره مونده که سعی میکنم کاملش کنم.(ولی برای خالی نبودن عریضه دیشب یک مطلب راجع به سحر اونجا نوشتم)
در مورد نوشته سورنا که گفتی بر داشتم.نه عزیزم رفته به قسمت آرشیو اگه پیداش نکردی بگو تا برات بفرستم.
در مورد حقایق دین واینکه گفتی چرا به لیست اضافه نکردم.
اگر ایشان می خواهندفقط در مورد نگاه خاصی که نسبت به دین دارند در گروه فعالیت کنند.و لا غیر.که فکر میکنم اینطور باشه.باید بگم که پایگاه های زیادی هست که در مورد دین و یا بر علیه آن مطلب می نویسند.که می توانند با انها همکاری کنند.
خدا را شکر که ایشان دو وبلاگ هم دارند و در مورد نظر اتشون و دید خاصشون اونجا بحث میکنند.
من اگر چه مطالب ایشان را هم می خوانم.و روش فکر می کنم.ولی خیلی اختلاف نظر
دارم و خیلی از حرفهاشو به صورتی که نوشته قبول ندارم.
ولی اگه در مورد هم کاری با گروه می خواهند کار متفاوتی کنند.قدم شان روی چشم بیایند و در روز موعود وقتی همه با هم جمع شدیم حرفها شونو و اینکه چه می خواهند بکنند رو بگن اگه بقیه اعضا قبول کردند.من هم تابع نظر جمع خواهم بود.
اشکان عزیز نوشتی بهت قول داده بودم لینک بدم وندادم!؟عزیزم اگه خوب دقت کنی لینک وبلاگ تو خیلی وقته تو قسمت لینکها هست.اینقدرها هم بد قول نیستم.
در آخر از همه دوستان بارانی که اعلام امادگی کردند تشکر میکنم و ازشون میخواهم که مشخصات خودشونو و در صورت امکان یک شماره تماس برام بفرستند به ایمیلم.
همیشه بارانی باشید و بر این کویر خشک ببارید.
ویادتون باشه که:لحظه دیدار نزدیک است.


/ 10 نظر / 22 بازدید
kimia

سلام کيميا امد که خاک را به نظر کيميا کند... از شوخی گذشته افرين به شما که اينقدر به همه اهميت می دهيد ... موفق باشيد دوست دارم نظرتون را در مورد وبلاگم بدونم

حاج حميد

مهـدي جـان ! بيا و ببين كه دل هواي توراكرده ، بيا وببين كه همه ، قاصدك هاي قلبشان رابه تمناي توروانه كرده اند بيا و ببين كه بسيجيان ، نوار سرخ برپيشاني بسته ، چگونه نواي «« بيـا مهـدي »» را مي سرايند. بيا و ببين كه قله هاي بلند غرب چگونه صلابت ووقار خود رابه فراموشي فروخته اند . بيا و ببين كه سنگرداران بي سنگروعارفان پاكباز جبهه ها چگونه ازدرد فراموشي درزمانه ، فريادي براي سردادن ندارند. بيا وببين كه پدرومادران شهيدداده ونوعروسان سياه پوش چگونه ازكم رنگ شدن عدالت موعودي علوي رنج مي برند. بيا و ببين كه كودكان تو رابهانه مي كنند ، پيران تو را مي جويند وجوانان تورافرياد مي كنند . بيا و ببين كه ديگر هيچ كس به نرگس هاي باغ سلام نمي كند وهيچ ياسي را خيره نمي شود . مهـدي جـان ! بيا كه به تيره روزان ، نويد پايان شب سياه را داده ايم .

یک دوست

پرواز را به خاطر بسپار . پرنده مردنی ست.

زهرا(صدای باران)

سلام من خيلی دوست دارم که يه بار باشي وبشنوي شايد باورت نشه اما فوق العاده است يه جور احساس که خودت ميدانی بيانش با اين چند واژه خيلی سخته ان شاالاه يه روز بشه. اما در مورد گروه اين خيلی عاليه منظورم دموکراسيه بچه ها همه نظرشون را بيان کنند ايده تيام هم بد نيست اما نياز به يه برنامه اساسی داره که حتما ان هم به گروه و اهدافشان کمک ميکند البته بازم ميگم اگر با هدف باشه که نياز به وقت داره. اقای مهندس عزيز من هر چی شما بگی در مورد حقايق دين بگید قبول دارم و همان طور هم که گفتم گروه جای ترويج افکار نيست. در مورد بيوگرافی هم با اشتياق منتظر ادامه اش هستم تا اينجا که زيبابوده.نوشته سورنا را هم سعی ميکنم پيدا کنم.بازم موفق باشی و بارانی.

FARIBA

سلام ارين عزيز..اهداف مشترک اولين مرحله هست..همکاری چيز ديگری هست..راستی در مورد اون دومين از يکی پرسيدم..امشب بهم ميگه..شاد باشی..يا علی

اسمون

سلام ارين...خيلی خوشحالم که ميبينم عضو گروهی هستم که اثاثش بر دموکراسی و مطمئن هستم که ما اگر همگی دستهمان را به هم بديم بارانی خواهيم ساخت که تمام ايران را سيراب خواهد کرد...اسمونی باش

لادن

سلام اميدوارم در اين دف عالی علی يارتان باشد و ممنون که من رو هم عضو خودتون ميدونی قدمی که بر رفتی بوفا و عهد ياران .....اگر از بلا بترسی ؛قدم مجاز باشد موفق باشی

nazila

اميدوارم در قدمی که برداشتيم موفق بشيم